ÖVRIGT / Diverse / Plåtburk 16034091
nr 1603 4091
Plåtburk
"Örebro KEX", Längd: 48 cm. Djup: 32 cm, höjd: 34 cm
Kondition: slitage, bucklor, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:04:07
600 kr